Гра — це спосіб взаємодії дитини зі світом. Таким чином він знайомиться з тим, що його оточує і освоює корисні навички. Нехитрі маніпуляції сприяють розвитку: розумовому, фізичному, естетичному. Але! Розвиваючі ігри будуть приносити користь тільки при наявності правильного обладнання та матеріалів. Турботу про це надайте нашій компанії. Ми продаємо барвисті сортери, пазли та інші іграшки, які наші майстри роблять з великою любов'ю.
 

Ubee — сімейна справа, якою ми дорожимо!

Ubee — це не просто компанія. Це сімейна справа, якою ми займаємося з великим задоволенням. Наша мета — це не просто зробити і продати чергову іграшку. Ми прагнемо порадувати Вас і Ваших діток. Хочемо, щоб продукція, в яку ми вкладаємо частинку своєї душі, дарувала позитивні емоції і була корисною.
 

Які розвиваючі іграшки ми пропонуємо?

Наша компанія робить розвиваючі іграшки, які подобаються дітям. Вони різнокольорові і цікаві. У нас Ви знайдете багато різних сортерів, за допомогою яких малюк без проблем вивчить цифри і букви. Він дізнається, які є тварини і запам'ятає їх дитинчат.
Наші ігри сприяють активному розвитку пам'яті, уваги та інших потрібних дитині навичок. Все це весело граючи! Головоломки і сортери розроблені таким чином, щоб малюк міг грати самостійно, надавши Вам можливість приділити час собі або домашнім справам.

 

Розвиваючі іграшки, що відповідають віковим особливостям дітей.

Наші працівники — це люди, які люблять дітей і чудово знають їх вікові особливості. Саме тому нам вдається робити корисні іграшки, які сприяють повноцінному розвитку через захоплюючу гру.
Ми піклуємося про безпеку виробів, які потраплять до ручок Ваших діток, тому особливу увагу приділяємо якості матеріалів. Всі ігрові елементи ретельно продумані. Вони мають правильну конструкцію та оптимальні для дитини розміри.
Ми хочемо, щоб Ваша дитина якомога довше раділа іграшці, яку Ви придбали у нас, тому робимо всю продукцію на совість. Надаємо гарантії, а також можливість обміняти товар при виявленні недоліків.
Замовляйте яскраві, незвичайні і корисні дерев'яні розвиваючі іграшки з доставкою по Україні!

 

Ubee — Ми розвиваємо майбутнє!

Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber Зателефонувати менеджеру